STUDIA PODYPLOMOWE 2017/2018

Drukuj

Szanowni Państwo,

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno- Pedagogicznego w Złotoryi we współpracy z Wyższą Szkołą Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie rozpoczyna dnia
15 lipca 2017 r. rekrutację na studia podyplomowe w roku akademickim 2017/2018 dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacyjnych oraz- co jest nowością studia zaoczne - I stopnia ( licencjat lub inżynier) na wielu kierunkach- między innymi pedagogicznych oraz administracyjnych.

Oferta zawiera 37 kierunków pedagogicznych, 7 administracyjnych oraz
5 dodatkowych. Szczegółowe informacje zawarte są w "Informatorze o studiach podyplomowych", który w najbliższym czasie będzie przesłany do szkół
i placówek oświatowych powiatu złotoryjskiego.

Zajęcia odbywać się będą w naszej Placówce ( PODNiPPP) przy ul. Szkolnej 1
w Złotoryi. Szczegółowe informacje można znaleźć i pobrać ze strony internetowej www.podnzlotoryja.pl, a wyrazie jakichkolwiek pytań prosimy
o bezpośredni kontakt telefoniczny- nr tel. 768783549- lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

 

 

 

 

Copyright PS 2013