Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego

Strona główna


Artykuły

„Kim jesteś człowieku”

Przejdź do - „Kim jesteś człowieku”

Pytanie otwarte, na które każdemu z nas trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź, było myślą przewodnią wykładu Biskupa Legnickiego prof. dr. hab.  Zbigniewa Kiernikowskiego, które odbyło się  dnia 22 maja br. w PODN i PPP  w Złotoryi.

30 maja 2018


Czytaj więcej o: „Kim jesteś człowieku”

Wyniki Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas IV-V

W dniu 18 maja 2018 r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Złotoryi odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-V szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 18 uczestników z 9 szkół powiatu złotoryjskiego. Zadaniem uczniów było napisanie zamieszczonego poniżej dyktanda i rozwiązanie testu ortograficznego. Za bezbłędnie napisane dyktando można było otrzymać 100 punktów, zaś za poprawnie rozwiązany test 37 punktów. Prace oceniało jury w składzie: Barbara Porębska, Ewa Grzesik i Jolanta Wróblewska. Wyniki Powiatowego Konkursu Ortograficznego przedstawiają się następująco:

 

I miejsce / 116 pkt. – Maja Siwik – SP nr 1  w Złotoryi

II miejsce ex aequo/ 113 pkt. – Zofia Tłuczek i Konstancja Kupiec– SP Nr 3        w Złotoryi

III miejsce / 111 pkt.  –  Julia Hołówka – SP nr 1  w Złotoryi

 

 

24 maja 2018


Czytaj więcej o: Wyniki Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas IV-V

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Złotoryi odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VI-VII szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 17 uczestników z 9 szkół w powiecie złotoryjskim. Zadaniem uczniów było napisanie zamieszczonego poniżej dyktanda i rozwiązanie testu ortograficznego.

2 maja 2018


Czytaj więcej o: Powiatowy Konkurs Ortograficzny

FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 19 kwietnia br. w PODN i PPP odbył się kolejny etap Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego. W konkursie wzięło udział siedmiu uczniów z ZSZ  i sześciu reprezentantów ZSO w Złotoryi.

 

 

23 kwietnia 2018


Czytaj więcej o: FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Wdrożenie strony internetowej: www.easy-site.pl