Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego

Strona główna


Artykuły

FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 19 kwietnia br. w PODN i PPP odbył się kolejny etap Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego. W konkursie wzięło udział siedmiu uczniów z ZSZ  i sześciu reprezentantów ZSO w Złotoryi.

 

 

23 kwietnia 2018


Czytaj więcej o: FINAŁ POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona książka”

W konkursie organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną ” wzięły udział dzieci z 10 placówek oświatowych powiatu złotoryjskiego. Spośród 43 nadesłanych prac komisja konkursowa w składzie: Lucyna Kortus, Barbara Klimaszewska oraz Jolanta Wróblewska dokonała wyboru 11 najlepszych, przyznając ich autorom następujące nagrody i wyróżnienia.

 

 

18 kwietnia 2018


Czytaj więcej o: Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona książka”

Finał Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

13.04.2018 r. odbył się w naszym Ośrodku finał Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Placówki złotoryjskie reprezentowane były przez sześcioosobowe grupy wyłonione podczas etapu szkolnego, który odbył się w każdej ze szkół 23.03.2018r.  Do ścisłego finału- części ustnej -zakwalifikowano 7 uczestników- 4 uczniów z ZSZ oraz 3 z ZSO w Złotoryi. Uczniowie LO ostatecznie między sobą rozdzielili trzy pierwsze miejsca. I tak najlepszym w powiecie okazał się Dawid Szkolnik z klasy 1b, tuż za nim uplasowała się Sara Fedorowicz- klasa 2a, a kolejne miejsce na podium zajął Brajan Jędrasiak z klasy 3b. Kolejne dwa miejsca zajęli  Jakub Stachura i Adrian Siatecki z ZSZ. Poziom konkursu był wysoki, o co postarali się jego finaliści, którzy sprawnie posługiwali się j. niemieckim szczególnie w części ustnej. 

Wszyscy uczestnicy tego etapu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a pierwsza piątka zostanie nagrodzona podczas Gali Laureatów, która odbędzie się 07.06.2018r. w Sali widowiskowej ZOKiR. Konkurs ten został przygotowany i był koordynowany przez nauczycielkę j. niemieckiego z ZSO p. A.Karst, która wspólnie ze swoją koleżanką z ZSZ p. E Tusińską przeprowadziła jego finał , za co serdecznie obu Paniom dziękujemy. Podziękowania należą się również Dyrektorom obu szkół za oddelegowanie nauczycielek.

Mamy nadzieję, że konkurs na stałe wpisze się w harmonogram imprez organizowanych przez naszą Placówkę.

16 kwietnia 2018


Czytaj więcej o: Finał Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Życzenia

Wdrożenie strony internetowej: www.easy-site.pl