Nietypowe podsumowanie Konkursów Przedmiotowych 2019/20 w powiecie złotoryjskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 czerwca 2020

W roku szkolnym 2019/20 PODN i PPP  zaplanowanych zostało do realizacji 36 konkursów przedmiotowych na wszystkich szczeblach edukacyjnych szkół powiatu złotoryjskiego, z czego udało się przeprowadzić tylko 9- jeden konkurs odbył się już  w trakcie pandemii podczas zdalnego nauczenia. 

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii koronawirusa (wywołującego COVID-19), mając na względzie bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli oraz ich  rodziców,   w bieżącym roku szkolnym nie została zorganizowana również  uroczysta Powiatowa Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych. Nagrody – tym razem karty podarunkowe o wysokości 50, 40 i 30 zł, które można zrealizować w EMPIKU oraz listy gratulacyjne, dyplomy zostały przekazane do szkół, gdzie zostaną wręczone laureatom podczas zakończenia roku szklonego 2019/20

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Grupy przedszkolne 3-4 lat

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Przedszkole Świerzawa gr. „Kopelki”

2.

Przedszkole nr 2 Złotoryja

3.

Przedszkole nr 2 Złotoryja

 

Grupy przedszkolne 5-6 lat

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Grupa „0” Zespół Szkolno-Przedszkolny Świerzawa

2.

Przedszkole Twardocice

3.

Przedszkole Proboszczów

 

Soliści 3-4 latki

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Bernasiewicz Maria

2.

Przybysz Wiktoria

 

 

Soliści 5-6 latki

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Wojciechowska Amelia

2.

Jasińska Lena

3.

Daniliszyn Zofia


 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla szkół ponadpodstawowych

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Kędzierska Małgorzata

2.

Kityk Martyna

3.

Sałamaj Małgorzata

 

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej”

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Grzęska Aleksandra

Ladra Jasmina

Hołówka Julia

2.

Iwanków Miłosz

Braun Tatiana

Siwik Wojciech

3.

Pietrusiewicz Marcin

Jaros Michalina

Charęza Gabriela

 

Powiatowy Konkurs na Prezentację Książki

 

Klasy V-VI

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Fajkisz Julia

2.

Hajdun Amelia

3.

Hołówka Julia

Klasy VII-VIII

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Malińska Oliwia

2.

Siwik Maja

3.

Sroka Kornelia

 

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Sowa Jarosław

2.

Trzebuchowska Karolina

Chanasińska Oliwia

Osowski Kacper

3.

Kortus Maks

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Szkolnik Dawid

2.

Stachura Jakub

3.

Osowski Kacper

 

Powiatowe Podchody Matematyczno-Przyrodnicze

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Łukjańczuk Miłosz

Tłuczek Zofia

Mucha Natan

Grzywa Mateusz

2.

Pawlus Agata

Drzyzga Mateusz

Breś Aleksandra

Karwan Paweł

3.

Cichoń Antoni

Oziębłowska Aleksandra

Sobolewska Katarzyna

Sarul Dominik

Szarata Miłosz

Trynda Maciej

Pawłowski Cyprian

Bigo Natalia

 

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Jak spędzam w domu czas, gdy koronawirus panuje wśród nas”

Klasy I-III szkół podstawowych (prace plastyczne)

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Chabiniak Piotr

2.

Jaros Michalina

Pinkiewicz Michał

3.

Wabiszczewicz Hanna

Klasy IV-VI szkół podstawowych (prace plastyczne)

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Flisak Lena

2.

Letkiewicz Emilia

3.

Ladra Jasmina

 

Klasy VII-VIII szkół podstawowych (prace literackie)

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Sybis Joanna

 

Powiatowego Konkursu Krasomówczego dla kl. 3 „Zostań przyjacielem książki”

 

Lp.

Nazwisko Imię ucznia

1.

Siwik Wojciech

2.

Koszulańska Martyna

3.

Piędel Ernest

 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie