Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Przegląd wierszyków z morałem dla dużych, średnich i małych z cyklu: RADY NIE OD PARADY

12 maja w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego odbył się przegląd wierszyków z morałem Rady nie od parady Małgorzaty Strzałkowskiej, który stanowił zwieńczenie realizowanego w dziale logopedycznym programu innowacji „Pobaw się ze mną w "To i Owo" – teatralnie i książkowo…” wdrożonego przez logopedę Dorotę Chopkowicz.

Wszystkich przybyłych na to wydarzenie ciepłymi słowami powitał dyrektor placówki pan Kazimierz Karst, życząc pomyślnych występów zebranym dzieciom.

Prezentujące się dzieci, na co dzień uczestniczące w terapii logopedycznej, wybrały dla siebie wiersze, których nauczyły się na pamięć, a tego dnia pięknie wyrecytowały przed zebranymi rodzicami i zaproszonymi gośćmi - panią bibliotekarz Biblioteki Pedagogicznej Jolantą Wróblewską oraz panią pedagog Joanną Dudek i panią asystentką Justyną Mikiciuk - pracownikami Poradni.

Uczestnicy spotkania zaprezentowali zabawne wiersze z morałem, adresowane zarówno do dużych, średnich i małych. Wśród wybranych przez dzieci utworów znalazły się: „Ala i Ola”, „Burza”, „Doświadczenie”, „W ZOO”, „Koledzy”, „Dekoracja”.

Dzieci wykazały się bardzo dobrą pamięcią i pomysłowością w sposobie prezentacji wierszy. Widać też, jak duże postępy osiągnęły w terapii i co ważne,  przełamały lęk przed wystąpieniami publicznymi.

Nagrodą za ich trud i zaangażowanie były ogromne brawa, ciekawe książki i słodka niespodzianka.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za miłe i radosne spotkanie.

Banery/Logo