Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Warsztaty logopedyczne

W ramach programu „Profilaktyka małego smyka – jesienne zabawy buzi i języka", po raz kolejny w naszej Poradni w dniach: 22.09.2021 i 20.10.2021 odbyły się warsztaty logopedyczne, które poprowadziła logopeda - Dorota Chopkowicz. Uczestnikami dwóch spotkań były przedszkolaki i ich rodzice, którzy uczestniczą w terapii logopedycznej na terenie Poradni.

Głównym celem zajęć warsztatowych, było pokazanie, jak poprzez różnorodną zabawę można ćwiczyć i usprawniać narządy mowy oraz uczyć prawidłowego sposobu oddychania, tak by wspomagać prawidłowy rozwój mowy. W wykonywaniu zadań pomocna była prezentacja multimedialna, która obrazowała poszczególne ćwiczenia i porządkowała zdobyte informacje.

Zajęcia odbywały się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, a wspólna zabawa, pełna zaangażowania, dodatkowo sprzyjała integracji dzieci i rodziców.
Na zakończenie każdego ze spotkań, rodzice otrzymywali zestaw ćwiczeń do pracy z dzieckiem w domu oraz mogli skorzystać z indywidualnej porady.

Banery/Logo