Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Rekrutacja 2023

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z dniem 20.01.2023 r. PODN w Złotoryi rozpoczyna rekrutację na trzysemestralne  studia podyplomowe na wszystkich kierunkach pedagogicznych oraz studia zaoczne jednolite lub dwustopniowe we współpracy z Wyższą Szkołą Nauk Pedagogicznych  w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na stronie  internetowej www.podnzlotoryja.pl w zakładce „Studia podyplomowe”.

Ze swojej strony oferujemy wysoką jakość kształcenia, profesjonalizm, dostęp do szerokiej bazy materiałów dydaktycznych  oraz dogodny system zajęć, które będą odbywać się 2 x w miesiącu w soboty.  Pierwsze zajęcia zaplanowano w drugim tygodniu marca 2023 r.  Zajęcia prowadzone będą w trybie online. 

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać na stronie  internetowej www.podnzlotoryja.pl w zakładce „Studia podyplomowe- dokumenty”.
Do dokumentów należy dołączyć kopie dyplomu ukończenie studiów  I lub II stopnia. Uczelnia oferuje dogodnie warunki płatności czesnego dopasowane do indywidualnych potrzeb studenta. W przypadku wyboru 2 kierunków na drugi udzielany jest rabat 50%.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy
o kontakt telefoniczny  - numer telefonu 76 8783549; 790 130 112 lub mailowy sekretariat@podnzlotoryja.pl.

Banery/Logo