Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Coroczne spotkanie dyrektorów

Tradycją poprzednich lat- wyłączając rok 2020- została zorganizowana w PODN i PPP w Złotoryi dnia 10.09.2021r. konferencja dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych powiatu złotoryjskiego z  zakresu nadzoru pedagogicznego. Poprowadził ją dr Robert Mertuszka, który omówił szczegółowo priorytety polityki oświatowej państwa na bieżący rok szkolny oraz zmiany w przepisach prawa oświatowego dotyczące nadzoru pedagogicznego.   

Spotkanie to uświetnił swoja obecnością Starosta Złotoryjski Wiesław Świerczyński, dla którego sprawy oświaty naszego powiatu są zawsze bardzo istotne. Była to również okazja do przedstawienia nowo powołanych dyrektorów uczestniczących  w tej konferencji.

W drugiej części spotkania Dyrektor PODN i PPP Kazimierz Karst omówił zasady współpracy na rok szkolny 2021-22 oraz procedury wydawania opinii  zindywidualizowanej ścieżki przedmiotowej.

Banery/Logo