Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

KIERUNKOWSKAZ KARIERY

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z platformą internetową o nazwie  kierunkowskazkariery.pl,  na której  zamieszczono przeprowadzone rozmowy w formie wideo z absolwentami różnych kierunków studiów. W trakcie wywiadów poruszono tematy dotyczące rekrutacji, studiowania danego kierunku oraz możliwościach pracy po jego ukończeniu. 

Każdy kierunek studiów jest omówiony pod względem:

  • przedmiotów, które przyszły student napotka w toku studiów;
  • popularności danego kierunku studiów;
  • rankingu uczelni oferujących dany kierunek studiów;
  • zarobków absolwentów kończących dany kierunek studiów;
  • sytuacji na rynku pracy (poziom bezrobocia w danym zawodzie oraz zapotrzebowania na dany zawód z rozbiciem na województwa oraz powiaty).

Platforma internetowa ,,Kierunkowskaz Kariery“ umożliwia zdobycie wiedzy o konkretnych kierunkach studiów a także zapoznanie z opiniami studentów i absolwentów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem, ułatwią podjęcie własnej decyzji odnośnie dalszego kierunku kształcenia.

Banery/Logo